| Petrisor_Mihai_Mangu_2002 a întrebat:

Ba, mi-am facut un server de Minecraft pe Server.pro si imi arata ca exista, imi arata ca merge dar cand vreau sa ma conectez imi tot da eroare, "sesiune invalida: incearca sa repornesti jocul si lansatorul", si am tot incercat si nu a vrut. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Sagemi67 a răspuns:

In primul rand verifica daca ai pus in fisierul proprietati online-mode=false daca este pe true pot intra doar cei cu cont premium iar daca este pe false poate intra oricine.Succes!

1 răspuns:
| Jakye a răspuns:

Salut,
Îți apare această eroare pentru că nu ești conectat cu un cont valid de Minecraft. (Conectat la Mojang).
Du-te în server.properties și schimbă următorul lucru:
» online-mode=true » online-mode=false
Din true pui false, dă un restart la server și intră.