| Caliman_Darian_Raul_1985 a întrebat:

Salutare TPU incerc de 3 ore sa imi descarc ceva si mereu la orice descarcare download failed fownload failed se descarca aproape pina la sfirsit si nu se mai descarca nimic dupa 2 minute download failed ce trebuie sa fac? am cautat regedit si imi spuneca administrtorul a dezactivat optiunea asta va rog ajutor

2 răspunsuri:
| SabIsAwesome a răspuns:

Poate nu ai conexiunea la internet buna, sau nu ai destul spatiu in PC.

| Caliman_Darian_Raul_1985 explică (pentru SabIsAwesome):

Nu am pe hard drive c: 35 gb free d: 91 gb free conexiunea este maxima