| POSCHINASEBASTIAN a întrebat:

Ma joc top eleven pe telefon si as vrea sa iau jocul de la inceput. Pe acelasi cont de facebook nu-mi spuneti conecteazate pe alt cont. Pot sa fac asa ceva? Cum?

5 răspunsuri:
| AlecuAlex a răspuns:

Ai pute face ceva nu iintra pe top eleven 90 de zile caci atunci ti se reseteaza echipa altceva nu poti saii faci.

| POSCHINASEBASTIAN explică (pentru AlecuAlex):

Sigur mi se reseteaza?

| POSCHINASEBASTIAN explică (pentru AlecuAlex):

Dar si nivelul in campionat. Nu? Tot vreau sa se reseteze.

| AlecuAlex a răspuns:

Ma sigur se reseteaza doar ca nu trebuie sa intri 90 de zile o durata mare dar va merita daca vr fa-ti alt cont de fb si joaca-te eu asa am facut si am o echipa mai buna.

| Uzumachi_Narutoo_1990 a răspuns:

Si eu am incercat nu ai cum!