| alexutzunice a întrebat:

Ma joc minecraft pe server si mi-am pus protectie la casa si am dat ps allow la un prieten doar ca vreau ca el sa numai poata sa imi deschida anumite usi... gen cum as putea pune pe anumite usi/trape spellu ala de e si la cufere..ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| GreenEagl3 a răspuns:

Daca serverul are pluginul respectiv, ar trebui sa fie comanda /cremove urmata de nume! Sper ca am fost de ajutor si nu uita ca am si pagina de facebook! happy