| SaVa13 a întrebat:

Buna baieti! Imi puteti da si mie un server pvm de minecraft romanesc care are muuulte cufere ascunse...eu amgasit un server foarte frumos doar ca nu are cufere cufere puse de admin.Deci va rog sa imi dati un sv romanesc PVM cu muuulte cufere puse de admini nu de playeri.

2 răspunsuri:
| eduard55882 a răspuns:

Daca te referi la servere cu hunger games sunt multe de ex : hg.mooshroom.net, hg1.mooshroom.net, tot asa pana la hg20.mooshroom.net.