| pomirlianu a întrebat:

Mi-am luat gta 4 dar abia merge (in reluare). Cum sa fac sa nu mai mearga asa greu? Am incercat si la msconfig si la otiuni la gta 4 dar tot asa merge! Va rog ajutati-ma! Dau funda la cel mai bun raspuns!

6 răspunsuri:
| Gray77 a răspuns:

Zi-mi ce procesor si placa video ai.

| pomirlianu explică (pentru Gray77):

Intel(R) Pentium(R) Dual CPU E2180 @ 2. 00GHz 2. 00GHz

| Gray77 a răspuns (pentru pomirlianu):

Http://www.game-debate.com/....../index.php

Aici vezi recomandarile jocului, le-am luat pe cele de la minim si le-am comparat cu ale tale:
Procesor: http://cpuboss.com/cpus/Intel-Pentium-E2180-vs-Intel-Core2-Duo-E4300

Procesorul tau e mai bun decat cel recomandat la minim.

Dar pune si placa video ca sa-mi dau seama de ce nu iti merge.
Daca nu stii unde s-o gasesti scrie jos la search dxdiag, si o gasesti acolo.

| SyBy92 a răspuns:

Daca nici la setari sa dai la "low" atunci puneti/schimbati piese noi. Apropo jocul este cumparat/piratat si asta conteaza. Succes si tinema la curent.

| pomirlianu explică:

Radeon X 1300 / X 1550 series (Microsoft