| serau999 a întrebat:

Mi-am pus pe PC Saints Row: The Third si am o problema la el.
Dau dublu-click pe el si apare asta: Application error: The instruction at 0x0049bcf9 referenced memory at 0x00000000. The memory could not be read. Click on OK to terminate the program. Adica asta: https://www.google.ro/......ps?/search Ceva asemanator.

2 răspunsuri:
| MrWanted a răspuns:

Pune crackul

| serau999 explică (pentru MrWanted):

M-am uitat pe cerintele jocului si spunea ca nu merge si pe windows vista, eu am vista dar am pus un crack pentru vista. Acum imi intra pe el dar da aceiasi eroare, crezi ca va merge daca pun alt crack? Eu cred ca e de la ala care l-a pus pe TPB, de acolo l-am descarcat, pentru ca eroarea aia o da mereu, orice i-as face.