| Cornelus06 a întrebat:

Spuneti-mi si mei niste metien frumoase in care sa cresti repejor (adica sa faci repede lv max) sa cada bonusuri pe itm destul de buen ma refer semiom 20% si din astea dau funda pentru cel mai bun Ps in afara de Energy mt2, Hammer, Ozeron, united

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Http://www.metin2alaska.ro/
Descriere:
Rate: PvP
Experienta: 1000%
Yang: 1000%
Obiecte: 1000%
Fierar: 100% pana la +6 inclusiv, apoi scade.

http://borealismetin2.ro/

Costume noi:
http://s1.postimage.org/u109353hr/screenshot_174.jpg
Nivel maxim : 110
Iteme de upgrade : DA
Bonusuri maxime : 2K PV, 15, 15, 15.
Eventuri : Organizate in fiecare saptamana
Fierar: +2 100% +4 90%, +5 80%, +6 80%, +7 80%, +8 70%, +9 60%

http://timi.ro/
Descriere:
1.Server PVP-PVM
2.Nivel Maxim 250!
3.Traducere serverului este in proportie de 100%
4.Banii cât si Nivelul se fac repede!
5. Dropul a mai multor bossi a fost modificat!
6. Posedate cu bule si fum!
7. Absolut Toate Numele Itemelor, Mobilor, Npc-urilor Sunt Traduse in Româna cu Diacritice!
8.La început veti primii cal lv 21!
9. Pietrele sunt la shop +3 le puteti face +4 la fierarul legendar!
10.Scoicile,perle le pori uni pentru a nu ocupa loc in inventar!
11.Noi Frizuri au fost adaugate.Acestea vor fi disponibilie in Item-Shop, Eventuri!
12.La Depozit Lingouri de 100kk, 250kk, 500kk.Atentie cand le veti vinde va vor lua un bonus de 3%!
13.La Shop Consolideaza Obiectul si Intareste Obiectul cate 1, 15, 30!
14. Misiuni pentru cei de level mic pentru a stange bani!
15.La Pescar a fost adugat "Comertul de Perle". Duci 100 Bucati de piatra si el iti poate da ori 1x Perla Alba ori 1 x Perla Alabastr ori 1 x Perla Rosi ori 1 x Scoica ori 50x Scoici ori 10x Scoici sau poate chiar sa nu-ti dea nimic!
16.Un nou client anti-hack (Anti-Hack Realizat de chirita tudor )!
17.noi mape.