| Stoleru_Andrei_1975 a întrebat:

Salutare TPU spuneti-mi si mie ce jocuri ar merge pe un calculator cam din 2004 dar sa fie ceva mai fain nu mario

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut! Poti incerca:
1. Masini: NFS (Underground, 2, Hot Pursuit, Underground 2, Most Wanted, Carbon, Pursuit 2).
2. Sandbox: Minecraft, Roller Coaster Tycoon 1 si 2.
3. Shooter: Battlefield 1942, Call of Duty ( 1, 2), CS 1.6, CS Source.
4. Open world: GTA (3, Vice City, San Andreas).
Sau daca vrei jocuri direct sa le joci in browser (google Chrome, Mozilla, Opera), in afara de Internet Explorer, iti va trebui UnityWebPlayer (se ia oficial de aici: http://unity3d.com/webplayer ), poti incerca: Contract Wars, Uber Strike, Red Crucible 2, Rush Team, CS Portable (exista si pentru android). Mult mai multe jocuri gasesti oficial pe Kongregate, Miniclip. Sper sa te distrezi cu aceste 23 de jocuri! Funda?

1 răspuns:
| AnimatedSignature a răspuns:

Ne spui si noua specificatiile pc-ului puppy dog eyes?