| carhartt a întrebat:

Salutare. Ce jocuri bune recomandati pentru un calculator cu o configuratie foarte slaba?
Spre exemplu, ca sa va lamuresc... Call of Duty 1, este un joc foarte bun [ cel putin asa cred eu ] si imi merge foarte bine pe calculatorul meu din 2004, vaide mama lui. laughing
Deci? Ce astfel de jocuri recomandati. Nu neaparat shootere, orice joc bun care poate rula pe o configuratie mai proasta.

Răspuns Câştigător
| Miranda29 a răspuns:

Cu placere ai mai putea sa incerci sa joci si seria Warcraft, Starcraft 1, Battlefield 2, Mafia 1, Diablo 2, Half life 2 si Far cry 1.

3 răspunsuri:
| Miranda29 a răspuns:

Ai putea sa joci Gta san Andreeas si Vice city, sunt destul de sigura ca iti vor rula, Prince of Persia Two Towers, Unreal tournament 2004, Rome Total war si Medieval total, Hitman 1 si 2, celalalte nu stiu daca iti vor merge..si cam astea sunt toate care mi-au venit in minte acum. Sper ca te am ajutat.
Pa pa

| carhartt explică (pentru Miranda29):

îţi mulţumesc frumos, m-ai ajutat mult. Probabil că acum o să încerc Prince of Persia să vad ce e de el.
P.S; Aştept în continuare alte sugestii de joc.
Cele mai bune vor primii fundă!

| carhartt explică (pentru Miranda29):

Mulţumesc mult de tot. Tu ai primit fundiţa.

| Miranda29 a răspuns (pentru carhartt):

Cu placere ai mai putea sa incerci sa joci si seria Warcraft, Starcraft 1, Battlefield 2, Mafia 1, Diablo 2, Half life 2 si Far cry 1.