| EdyAlexandru a întrebat:

Salutare,TPU!
Va rog daca cumva stiti: In Batman Arkham Asylum, si in Batman Arkham city, povestiile se leaga. Dar in Batman arkham Origins? Acel Batman ce a aparut in 24 octombrie? Acela face parte din aceeasi poveste care s-a intamplat in batman arkham asylum si city? sau e cu totul altceva? Batman este tot acelasi personaj? ca mise pare mai diferit personaju din arkham origins. oricum va dau FUNDA! Va rog sunt comfuz crying
Multumesc.

1 răspuns:
| RobertLunguș555 a răspuns:

Batman Arkham Origins se petrece in anul 2004 inainte de evenimentele din Arkham Asylum Si Arkham City, Arkham asylum se petrece in anul 2009, iar Arkham City in 2011, deci Batman este acelasi in Arkham Origins doar ca este tanar in acest joc. Funda