| boboboss a întrebat:

Voiam sa va intreb cat de misto e jocul Bully scholarship edition? Se merita sal iau pentru a-mi ocupa timpul liber? Multumiri anticipate

Răspuns Câştigător
| membrucac a răspuns:

E un joc destul de bun e facut de o firma renumita rockstar games care a facut si toata seria GTA. Ai multe de facut in joc nu vreau sa dau spoilare dar vreau sa iti spun ca poti sa faci si ore ca in viata reala cum ar fi poti face matematica geografie, chimie, etc. Sau poti sa chiulesti si sa faci misiuni care sunt destul de distractive.