| Thewitcher a întrebat:

Vreau sa imi iau un calculator nou.Dar nu stiu exact ce sa eu.Eu vreau sa-l folosesc pentru Gameing, dar sa se miste si repede.Nu prea stiu ce Procesor, ce Placa Video si alte chestii sa iau pentru el.Asa ca daca ma puteti ajuta e super.
A da...As vrea ca procesorul sa fie de la Intel

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

De ce suma dispui pentru laptop?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| AntonyoBoss a răspuns:

Ti-ar trebui pentru gaming o placa videoNvidia Geforce gtx 250(speciala pentru gaming)un procesor Intel core i3, 3-4GB rami si un hdd macar de 300 si ceva de GB.T-ear duce cam in... 15milioane(lei vechi)

| Thewitcher explică:

Nu laptop!
Nu-i bun pentru Gameing
Se incinge si se acopera cu praf!
Calculator, PC