| IulianAlexe a întrebat:

Vreau si eu un program bun de filmat jocuri( farming simulator, gta, etc...) in full screen.
Program gratis care sa nu scrie cand filmez cu el cum e Bandicam(www.bandicam.com) sau action( ACTION MIRILS). NU vreau sa imi apara asa ceva in video, sau sa pot filma doar 10 minute. Fara fraps va rog care imi face dimensiuni prea mari la videoclipuri.
Funda :DDDDDDDDDDDDDDDDD

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Open Brodcaster Software.

| AnimatedSignature a răspuns:

De ce nu crackezi Action? Daca nu stii cum, iti dau eu site.

| IulianAlexe explică (pentru AnimatedSignature):

Scuze ca am raspuns asa tarziu, da tu site!

| LegendGood a răspuns:

Hypercam