| JellyPlays a întrebat:

Salutare tuturor, aceasta intrebare este pentru cei care joaca GTA V pe Pc(Eu il am de pe un site popular).
Mi-am cumparat o masina pe personajul Franklin de 240.000$ si dupa ce am iesit din joc nu o mai aveam sa nu o gaseam, si nici banii nu i-am primit inapoi, iar apoi mi-am mai luat o masina si la fel se intampla!
Va rog spuneti-mi ce sa fac sa imi iau masinile inapoi!

1 răspuns:
| DumitracheBogdan a răspuns:

Nu stiu daca ai jucat 4 dar daca da cred ca ai observat ca trebuie sa faci un fel de cont daca vrei sa salvezi lucruri, probabil si la 5 este la fel