| WeXwErX a întrebat:

Salutare tuturor, am dat astăzi comanda de un pc de gaming cu urmatoarele specificatii:
Intel® Core™ i3-9100F pana la 4. 20GHz
8GB DDR4
1TB HDD
120GB SSD
Radeon™ RX 550 2GB GDDR5
Intreb doar cunoscătorii si pe cei ce au aceleași specificații
Ce jocuri duce acest pc si pe ce setări si in cate fps
As vrea sa stiu in general despre cs go pubg gta 5 si alte jocuri bunicele
Astept răspunsuri, va multumesc!
Ofer funda,

Răspuns Câştigător
| Mandeliu a răspuns:

Salut!

Parerea mea este ca te-ai grabit, pentru ca jocurile nu o sa iti mearga la cele mai inalte setari, o sa trebuiasca sa cobori pe la medium ca sa atingi 60 de FPS-uri, poate si mai jos de atat.

1 răspuns:
| floreadan a răspuns:

Jocurile nu vor merge chiar la setari high, dar cred ca te vei descurca. Bafta!