| LikeForMe123 a întrebat:

Am un PC nou cu urmatoarele specificatii (Le voi spune doar pe cele care conteaza in joc);
Procesor i3-8100 Coffee Lake 3. 6ghz (4nuclee 4 threaduri), 8GB Ram (2x4, ddr4, 2400mhz), Placa Video GTX 1050 Ti (4gb gddr5 128bits). Cam pe ce grafica duce PUBG in 60fps? Ce jocuri noi mai duce bine?

4 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Low-medium combinat!

| EusebiuPWN a răspuns:

Esti penibil, de unde sa stim noi daca nu avem configuratia ta? Poti cauta pe Youtube, "PUBG on i3 8100 1050 ti". Cu privire la ultima ta intrebare, configuratia ta iti ruleaza orice joc aparut pana-n prezent, bineinteles nu toate iti vor merge in detalii maxime, in unele mai trebuiesc ajustate pentru un gamplay decent.

| marian37 a răspuns (pentru EusebiuPWN):

"Hmmm...am o intrebare...TPU DIRECT! De ce sa caut singur si sa capaăt experienta cand pot deranja atata lume"-orice copil cordit incapabil de a se descurca.