| anonim_4396 a întrebat:

Care vrea sa castige premii de pe un site? totu e real, castiga toti cei ce se inscriu, dar trebuie sa iti activezi un serviciu care costa 3 euro, care doreste sa lase un comentariu si il contactez?

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Ai uitat sa precizezi care sunt premiile si cam ce trebuie facut pentru a le putea "castiga"... Presupun ca nu trebuie sa platesc 3 euro pentru a castiga automat o masima in valoare de 15.000 euro...

| scapadeplictiseala a răspuns:

Premiile sunt multe de la memory stik, camera foto, laptop etc... sunt cam in jur de 100 de premii. tot ce trebuie sa faci este sa strangi voturi usor, se strang rapid...