| Adrianos112 a întrebat:

Salutare tuturor! Am inceput un canal de gaming pe youtube si filmez cu Action Mirillis. Toate bune si frumoase, am inceput cu Prototype 2 care nu prea a prins la lume si dupa cu CS:GO, dar problema este la Action. Eu l-am setat sa filmeze 60 FPS, iar el blocheaza tot la 30 FPS. Daca stiti din ce cauza ar putea fi nu ezitati sa imi spuneti!

3 răspunsuri:
| JustinDaniel a răspuns:

Posibil sa fie de la specificatile PC'ului daca vrei sa filmezi fara lag, trebuie sa ai 8 gb ram si un procesor i7 si o placa video de 2gb pe pest 200+ bits!

Funda?

| Adrianos112 explică (pentru JustinDaniel):

Ideea este ca action mirillis blocheaza fps-urile la 30 cand filmez. Eu vreau sa il blochez la 60.

| Adrianos112 explică:

Oricum pe filmare nu se vede ca ar fi lag sau ceva. https://www.youtube.com/watch?v=7x2nFV5avY8