| Capotescu_Klaudiu_1906 a întrebat:

Salutare tuturor. Am si eu o intrebare. Care e diferenta dintre g2a si steam in afara de diferenta de pret. De exempu, daca cumpar counter strike global ofensiv pe g2a o sa fie exact ca si cum l-as cumpara pe steam? Adica am CS:GO descarcat free si nu mi se mareste rankul oricat as juca. Va rog ajutati-ma. Dau FUNDA! Multumesc!

1 răspuns:
| Mafiotu007 a răspuns:

Pai singura diferenta e ca pe g2a le primesti cadou, atat.E cam aceeasi chestie ca si pe steam.Cs go trebuie sa il cumperi ca sa il joci online cum vrei tu.Succes!