| alexjidras a întrebat:

Salutare tuturor am si eu o intrebare pentru jucatorii metin2.ro; Imi poate da cineva vreo licenta de metin2bob PREMIUM(id si parola doar) sau patchul ca sa pot folosi pe timp nelimitat? dau FUNDA!

2 răspunsuri:
| XxVaLyxX21 a răspuns:

Sati spun pe romaneste te pisi pe el de bob ia-ti metin2mod pl
e si gratis si nu e kayloger

| alexjidras explică (pentru XxVaLyxX21):

Wei eu folosesc metin2mod pl mai bine de un an si m-am saturat deja de el ca mia banat 2 conturi cu el.Cand pun sa caute metine se invarteste in cerc si nu gaseste nimic; bobu e mai bun, are farmbot si distruge metine singur.Sa ma pis in m2modpl si invatate a scrie keylogger boule