| Cleo2000 a întrebat:

Salutare tuturor! Va rog sa ma ajutați! Nu pot intra in contul meu Facebook. O sa mi Spune-ți sa urmez pașii pentru recuperare a parolei... Va spun ca am încercat in toate modurile, dar nu reușesc. Asta se întâmpla de când am șters din safari toate site urie. Ajutați-ma sa mi recuperez contul! Am uitat sa va spun ca am creat și tatălui meu un cont Facebook la care am adăugat adresa mea Yahoo mail. Cred ca s-a făcut o mare încurcătura...

2 răspunsuri:
| PaulSergiu a răspuns:

Daca ai adresa de email iti poti recupera contul!

| Cleo2000 explică (pentru PaulSergiu):

Tocmai asta e problema... I am creat tatălui meu un cont Facebook cu adresa mea de mail.