| EmyJail999 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video pentru gaming, am gasit una si am nevoie de parerile voastre!
http://www.pcgarage.ro/......5-128-bit/
Acela este linkul placii.
Am intrat pe siteul nVIDIA si am vazut ca are updateuri noi acea placa, in 2012 deci eu zic ca este buna:D.

3 răspunsuri:
| dadonexus a răspuns:

Nu o sa scoti cine stie ce de la ea poate un minim acolo la majoritatea jocurilor sau poate nici atat iar daca ai pretentii sa joci jocuri ca gta5, max payne 3, Metro 2033 sau orice alt joc de genu asta nu o sa tine iti garantez pentru ca nu e de gaming e o placa banala pentru uz mediu.Strange mai multi bani si iatu una in jur de 10 mil daca vrei sa te joci toate jocurile.Bafta si ia seama la ce iti zic, nu arunca banii pe un gunoi.

| EmyJail999 explică (pentru dadonexus):

Serios!? Tu nici nu stii ce inseamna o placa video, am vazut pe un forum cu o placa video ca asta rula jocul Max Payne 3 la Ultra.

| dadonexus a răspuns (pentru EmyJail999):

Haha.Am in calculator 2 6990 legate in crossfire si imi zici tu mie ca nu stiu ce vorbesc. Daca tu crezi ca gunoiul ala o sa duca gta5 la ultra cu view la 100, details distance si vehicle density atunci te inseli amarnic.Nu mai manca **** aiurea plus ca nu stiu ce ai vazut cu pentru ca nu are logica pentru setari ai nevoie de memorie video iar max payne 3 cere multa deci 500de mb nu ar fi de ajuns nici pentru medium.