| AslTracker a întrebat:

Salutari,acum o saptamana am descarcat conquiztador trainer, care inca mai merge.Am incercat un joc "de teste" la care a raspuns la intrebari, dar cand intru intr-un joc online, care conteaza pentru paj nu imi apare nici o intrebare.
In log imi apare asta:
http://minus.com/lkXLIAUqMXBNw

Dar,am vazut pe alte videouri ca in afara de chestia aia trebuia sa apara si ceva de genu:
! Cheie decripata:545664FD321KC

Am facut exact ca in tutoriale dar nu imi merge, va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| mossano3000 a răspuns:

Iti spun eu dc..id:rrazvan906

2 răspunsuri:
| cosmin986522 a răspuns:

Imi zici si mie cum fac sa-mi recunoasca adaptorul ip?

| anonymos16 a răspuns:

Pe da am avut si eu hackul dar poate daca ati zic ati merge de cat ai baza daca o ai sub 4000 ia-ti alta tongue