| bosuletul a întrebat:

Salut.am o problema cu placa audio.am incercat everest sa vad ce placa audio am cautat driver am instalat si nu merge.am incercat mai multe drivere si tot nu merge.am incercat din bios si nu stiu unde sa dau ca sa o activez.am bios de la dell.si cand intru in el de pe F2 imi apare cu gri si mai multe optiuni su nu stiu la care sa dau.ma ajutati va rog vreau sa imi activez placa audio

Răspuns Câştigător
| AlexCrb a răspuns:

Sigur o ai instalata? Poate e arsa. Pentru drivere eu folosesc Driver Genius PRO 10.0.0.761. Il gaseste pe net cu tot cu serial... Bafta!

2 răspunsuri:
| MyhaytzaDjBeTa a răspuns:

Contacteaza-ma la myhaytza_01 si te ajut

| bosuletul explică:

Multumesc alexcrb pentru program mi-a fost de ajutor