| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare pentru expertii in calculatoare : am descarcat metin2ro cu clientul nou si update-ul dar cand intru se incarca si cand sa apara pe ecran metinul se inchide inainte sa apara vreo imagine apare doar ecranul ala si dupa imi apare o casuta mica pe care scrie cv de genu :? si imi apare daca sa dau da sau nu si orice as da se inchide metinul si nu mai pot juca crying va rog sa ma ajutati dau funda pentru raspunsul cat mai exact care imi spune cum pot sa joc din nou

Răspuns Câştigător
| IQ156 a răspuns:

"Expertii in calculatoare" ti-ar spune sa nu mai joci Metin2.Insa eu iti spun sa reinstalezi jocul.

| EdYsOr112 a răspuns (pentru IQ156):

Multumesc anticipat frate si daca ai dreptate ai funda am sa incerc

1 răspuns: