| JokerTDK a întrebat:

Salutari, caut un site serios de unde se poate cumpara Yang. As vrea un site care sa fie cunoscut si de unde ati cumparat voi, prieteni vostri sau alte persoane si stiti ca este un site serios.

Dau funda persoanelor care imi pot da un site de a cumpara Yang rapid si sigur, tine-ti minte va rog ca fac verificari, asa ca daca postati doar de dragul de a lua o funda, va voi da report.

Multumesc.

1 răspuns:
| Cosminutzu_Cosmi_1941 a răspuns:

Pai vorbeste cu GM-UL adica creatorul jocului si ii zici ca doresti nu stiu cat yang iar tu negociezi cati euro sa dai funda?