| ValentinRaboj00 a întrebat:

Salutari! Imi puteti recomanda cateva jocuri care vor merge bine pe calculatorul meu? Am un Intel(R) Pentium(R) D CPU 2, 80GHz, 2Gb RAM iar placa video este un ATI Radeon x1300/x1550 Series. As dori totusi niste jocuri casual care sa fie destul de captivante si nu, nu Minecraft sau orice din seria Grand Theft Auto... sau Counter Strike si nici Metin

3 răspunsuri:
| Sifoniera a răspuns:

Ai putea sa incerci euro truck simulator 2 sau half life 2(este un joc putin mai vechi dar are o poveste extrem de buna si lasand faptul ca e aparut in 2004 are o grafica foarte buna pentru anul respectiv)

| ValentinRaboj00 explică (pentru Sifoniera):

Le-am jucat. Adevarat totusi este ca Half Life 2 are o grafica destul de buna.