| MikeMike2010 a întrebat:

Salutari tuturor! Mi-am descarcat recent kit-ul de instalare pentru League of Legends si cand ii dau sa se instaleze imi apare,, Installing prerequisite software,, si imi ramane asa, ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| EneCristian a răspuns:

Verifica memoria disponibila s-ar putea sa fie insuficienta pentru a instala restul de softwaire( daca scrie 5 g nu inseamna ca e fix 5 poate fi si 6)

| MikeMike2010 explică (pentru EneCristian):

Pai am hdd de 1tb si mai am liber pe partitia D 124 gb.Acolo vreau sa il instalez si imi apare treaba aia.

| EneCristian a răspuns (pentru MikeMike2010):

Nu stiu iti zic sa dezactivezi antivirusul si firewall si incearca ar putea fi si de acolo.