| GameMaster93 a întrebat:

Salutari zis de zurgalai, am nevoie de un server metin populat/nepopulat dar vreau sa aiba in aspet urmatorul lucri sau lucruri

1.1 Sa se organizeze OX-uri, Eventuri de orice tip;
1.2 Sa existe un calendar sau sa se stie in ziua repsectiva ce event este si sa se tina de cuvant;
1.3 Shopurile sa fie cat de cat folositioare, Piatra Sufletului/Carti Skilluri sa se cumpere de shopuri;
Cam atat caut un server metin2 Easy/Fun...Nu vreau raspunsuri tamipte cum server pvp, spre exemplu care nu are nicio legatura cu ce caut eu!

SaluT

Răspuns Câştigător
| IluzieOptica a răspuns:

Metin2energy si Metin2Axel

| GameMaster93 explică (pentru IluzieOptica):

O sa incerc Axel am mai auzit de la cineva ca e bun, il joci ne putem intalni?

| GameMaster93 explică (pentru IluzieOptica):

Funda...:X

5 răspunsuri:
| eXperience a răspuns:

Salut, eu iti recomand Metin2 United

| GameMaster93 explică (pentru eXperience):

Ala nu mi-a mers niciodata, mi se descarca patch-ul si asa ramane nu imi intra in server...Nu imi mai trebuie, merci!

| GameMaster93 explică:

Mdea am citit dupa ce am scris va rog sa ma iertati pentru neatentia mea, atunci cand am scris!