| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb cat de bune si rezistente sunt leptopurile Acer nitro, pe partea de gaming si pe partea de racire, multumesc dau funda

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Laptopurile NU sunt recomandate pentru gamming, fiind mult prea scumpe pentru asa ceva fara sens si fara ecran mare sau facilitati de joaca.

Laptopurile sunt destinate muncii profesionistilor, care lucreaza atat acasa cat si la servici si au de transportat documente importante cu ei.
Pentru copii si pentru gaming este recomandat un PC, ieftin si usor de intretinut.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt decent la ce specificatii vad ca au...
il pui pe un stand in ala cu coolere suplimentare si rezolvi orice problema cu racirea.