| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

Salut TPU, vreau sa va intreb cat de buna este racirea la laptop Acer nitro, multumesc dau funda

2 răspunsuri:
| totredus a răspuns:

Seria Acer Nitro este cunoscută pentru performanța bună în gaming, la un preț accesibil. În ceea ce privește răcirea, majoritatea laptopurilor Acer Nitro folosesc sistemul de răcire Acer CoolBoost, care combină două ventilatoare și tehnologia de răcire a lor pentru a menține temperaturile în limite acceptabile, chiar și în timpul sesiunilor lungi de gaming sau a sarcinilor solicitante.
Acum nu ai dat un model specific, poate acea alte caracteristici.

| Yulian_Crystian_1995_Sjwv explică (pentru totredus):

Da intr-adevar are2 ventilatoare raceste foarte bine si ma pot juca jocuri mari ore intregi