| AlexAlex9999 a întrebat:

Salutura TPU! Dati-mi si mie un Minecraft super tare cu taxter pack super! Dar in afara de Minecraft cumparat sau sp...
De ex:1.4.1 sau 1.8.1...Ceva de genu asta vreau!
Dau FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| Sprite4Fun a răspuns:

Nu exista alt minecraft decat cel de pe minecraft.net sau minecraft.sp. Acelea pe care le-ai precizat tu, sunt versiuni. Ca sa fii la curent cu update-urile minecraftului de fiecare data cand te loghezi, bifeaza force start. Asa vei fii la curent cu update-urile pe care le implementeaza minecraft-ul. Bafta happy