| RazvanNikolas1994 a întrebat:

Saluut! Stiti vreun serviciu de hosting gratuit de pe Internet pentru samp? Daca da dati-mi adresa si spuneti-mi instructiunile. (Am ip static, am router, dar tot nu pot sa tin server de samp, habar nu am de ce, pentru ca atunci cand bag ip-ul meu la favorite si am consola deschisa, zice "RETRIEVING INFORMATION" sau ceva de genul. FUNDA URIASA CELUI CARE SPUNE RASPUNSUL CORECT.

Răspuns Câştigător
| Sasha24 a răspuns:

Nu exista hosting samp gratis deoarece serverele de samp consuma prea multe resurse pentru un serviciu gratuit.
Recomand http://hqh.ro/hosting/samp la doar 5euro lunar primesti 50slot iar ping-ul este extrem de mic, nu exista intreruperi datorita UPS-urilor / generatoarelor. Nu o sa gasesti nicaieri combinatia asta de preturi mici si calitate mare.