| r0llyx a întrebat:

Saluutt! :p tdu2 skidrow are ceva in plus? merge mai bine?

Răspuns Câştigător
| Prici a răspuns:

Nu, jocul nu vine cu nimic in plus si merge la fel ca celelalte versiuni si piratate si ca cea originala.
Singurele 2 diferente dintre Toate versiunile piratate si cea originala sunt:
1. cea piratata este gratis in schimb cea originala trebuie sa o cumperi
2. cu cea piratata nu o sa poti juca online numai cu cea originala, cumparata.
Sper ca te-am ajutathappy
Funda?

3 răspunsuri:
| r0llyx explică:

Mz` dar am o problema am avut tdu2 si imi mergea foarte greu debea mergea oare de la ce e? straight face

| ovidiu8msn a răspuns (pentru r0llyx):

Iti trebuie minim 2 GB RAM si 2 procesoare. Ai asa ceva?

| r0llyx explică (pentru ovidiu8msn):

Am 2GB RAM si 3 procesoare straight facenu inteleg ce trebuie facut la problema asta l`am instalat de vreo 30 de ori, debegeaba straight face nu ma ajuta! tot asa merge