| Chiriac_Andrei_1995 a întrebat:

care este parola de la TDU2 SKIDROW? cand vreau sa-l deschis imi cere o parola ...am incercat sa-l deschis in DAEMO TOOLS si aceasi problema imi cere o parola...Dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| ToxicGamer43 a răspuns:

Frate,imi pare rau sa auzi asta dar toate site-urile SKIDROW sunt fake. Orice joc care il iei de acolo o sa aiba parola. Daca iti da un link cu parola tot e fake.O sa te aduca la un survey.Mai pe scurt ei fac bani in timp ce stai pe site-ul lor.