| Popescu_Alberto_1998 a întrebat:

Saluuuut! Am si eu o intrebare. Daca am xbox one si prietenul meu isi ia ps 4 putem juca amandoi fifa 17 de exemplu? Adica daca eu pot sa-l adaug pe el la prieteni pe xbox premium si el pe mine pe playstation plus.*Dau funda*

Răspuns Câştigător
| Skippy223 a răspuns:

Nu. Nu puteți juca online între console sau între console și pc.
Doar ps-ps, Xbox-xbox, etc.
Îmi pare rău

| Skippy223 a răspuns (pentru Skippy223):

M-am interesat putin si se spune ca Sony si Microsoft ar fi discutat idea si ca s-ar putea in anul asta sau anul viitor sa fie posibila o conexiune intre doua console diferite!
Deci, deocamdata nu - dar pe viitor, e posibil. Nu se stie multe despre asta inca.

1 răspuns: