| AlyiX a întrebat:

Saluuuuuuuuuut happy Sper că v-am atras atenția. Azi aveam de gând să descarc prostescul joc Goat Simulator laughing))) Da. și când l-am descarcat și am dat pe el nu mi-a mers. Mi-am instalat DirectX 11 și Net Framework, dar tot nu merge. Ce să fac? P.S. îmi apare așa „The program can't start because XINPUT1_3.dll is missing from your computer. Try reinstalling the program to fix this problem"
CHIAR VREAU JOCUL ĂSTA (lolz)
Cel mai bun răspuns primește fundă și poate și vot happy

2 răspunsuri:
| anonymdeanonym a răspuns:

Salut! Pai si eu am facut la fel cu fifa 14 si m-am interesat de la un prieten care se pricepe la informatica, si mi-a spus ca am virusi in calculator sau jocul este virusat

| AlyiX explică (pentru anonymdeanonym):

Mi-am scanat și încă îmi scanez laptopul... am doar 3 obiecte potențian nedorite. O să le șterg după, dar sunt doar 3. Înțeleg când sunt 10-11-20 sau chiar mai multe. N-ar trebui să meargă?