| mariusyk08 a întrebat:

Buna!
Intrebare pentru cei ce joaca Metin2 : la care orci se gaseste dintele de orc, pentru misiunea cu biologul? Am omorat o groaza de orci de toate tipurile si pana acum nu am gasit nici un dinte...
Si a doua intrebare: aveam calul de incepator si era de culoare alba, insa ieri cand am intrat pe joc, calul meu era maroniu. E normal sa se intample asa? Si imi apare si denumirea unui clan, desi nu am intrat in nici un clan... Ce sa se fi intamplat?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Aishaa a răspuns:

Buna. Te duci in centru pentru misiune, la orcii negri.Gasesti party-uri si bati pe acolo. Calul este maro cand esti intr-o breasla. Da la caracterul tau si vezi daca esti intr-o breasla, sau apare sus deeasupra numelui. Daca nu ai breasla e alb. Daca esti lider de breasla[de la 40+] ai calul negru.

3 răspunsuri:
| Dymytros a răspuns:

1 trebuie sa omorari orci obisnuiti si dupa ce ai omorat vreo 100 atunci iti da ce vrei. 2 e normal sa ti se schimbe calul asa sa nu te ingrijorezi. 3 poate ca tea bagat un prieten intr-un clan ca sa-ti faca o surpriza la asta nu stiu chiar exact sa-ti raspund.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orcii negri sunt de folos, crede-ma!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La orc, orc negru,