| BeLyNdA a întrebat:

Salz TPU! Am pe telefon jocul bounce tales si am facut toate nivelele, dar nu am resusit sa iau toate acele bile sau ce or fi de la nivelul 7.Imi putesti spune va rog frumos unde sunt restul de 3 bile(eu am gasit doar 27)FUNDA!

1 răspuns:
| Kathhy23 a răspuns:

Stii ca e o chestie cu tepi care coboara si se ridica, iar tu trebuie sa sari de dealurile alea micute...ei bine, are si o bara orizontala pe care te urci, sari si se elibereaza un spatiu cu 3 bile... ca sa ajungi la ele te urci pe dealul la care se ridica bara si te arunci in sus spre aia cand se coboara deoarece e o inaltime destul de mare pentru bila. Funda?batting eyelashes