| Alexandra87889 a întrebat:

Hey! Am pe telefon un joc BOUNCE TALES si imi place tare mult! As vrea sa ma joc si online dar nu l-am gasit! Va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://w.emobil.ro/jocuri/bounce-tales.html uite aici...da' trebuie sa il downlandezi:P

| FlllOrin a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca nu stiti nu mai raspundeti frate asta a dat un site gresit doar ca sa raspunda si el la o intrebare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru FlllOrin):

Fratee, hoo!
Cand am raspuns eu la intrebarea asta, site-ul pe care l`am dat era bun.
Raspunsu` l`am dat aproape acu` un an, deci se putea intampla orice cu site-ul alawinking
Calm!