| ChangeName a întrebat:

Saulut!
Am si eu o intrebare.
De ce nu imi merg codurile pe counter strike? Am incercat si wall si aim etc. ce sa fac sa imi mearga?

4 răspunsuri:
| stef07 a răspuns:

Sall codatulelaughing deci daca ai desc de pe net wall,aim, speed, lays etc si sunt arhive le dezarhivezi si in ele au un fisier notpad,, read me" acolo vei gasi tasta de activare! f8, del sau cum se activeaza el big grin. Asta in care sunt coduri pe tasta, celelalte intra singure asta daca nu intrii pe servare securizate cu VAC si nu iti da voie sa intrii cu cod! invata sa joci bine si lasa coadele! funda?big grin

| ChangeName explică (pentru stef07):

Da codurile merg pe toate cs-urile? big grin

| stef07 a răspuns:

Pe toate c.s-urile 1.6

| ChangeName explică (pentru stef07):

Eu am carbon v1.2