| TheD3vil a întrebat:

Buna la toti!
Eu joc Counter Strike 1.6 si nu imi merge niciun cod... Orice cod am incercat, aim, wall, multe altele nu merg.
Adica cum nu merg? : Pai fac totul cum trebuie facut, intru in cs si NU se activeaza niciun cod...am incercat sa apas la unele coduri care cereau activare DEL, INSERT, END, dar ori ma scoate de pe server sau nu are niciun efect.Am auzit ca se mai poate configura si altfel scriind in consola ceva..Am scris si tot NIMIC..Concluzia : Ce trebuie sa fac sa imi mearga codurile?
P.S. : Folosesc Counter Strike 1.6 classic, am incercat si nici pe Carbon.cs nu merge.
Pe cel clasic ar trebuie sa mearga plus ca nu am steam.
Va rog spuntet-mi care este problema? Orice cs am incercat nu metg codurile, nu se activeaza, nimic,jocul ruleaza normal.
Eu folosesc Windows XP,deci nu ar trebui sa fie probleme.
Multumesc celor care maca incearca sa ma ajute...

~~~Sa nu va aud ca spuneti : "Codatule, joaca fara coduri daca esti bun" sau altceva..nu riscati voi ban/destroy.ok?

FUNDA la cel care imi explica mai bine cum sa fac sa mearga
Bye.

37 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Recomand sa citesti tutorialele de aici: http://coduricounterstrike.info/

| EDUTz a răspuns:

Vezi ca pe carbon, classic sau pe alte csuri nu merg codurile fiindca acel cs are niste fisiere de steam si nu iti permite sa joci cu cod iti sugerez sa gasesti alt cs.

| TheD3vil explică (pentru EDUTz):

Imi poti spune un cs1.6 care sa mearga codurle pe el?
Am incercat GMB si nu imi merge...

| EDUTz a răspuns (pentru TheD3vil):

Incearca Adrenaline v3.8

| AlaSwek a răspuns:

Salut descarca Counter-strike 1.6 Lant Final si apasa delete-sau END!
Pentru mai multe detalii id casianm8

| dyoda a răspuns:

Daca ai rezolvat si iti merg codurile iti pot da un cod modificat CD HACK care: ia blind, flash, nu are wall, nu iese in poze, aim care nu sare tinta deloc. trebuie doar sa pui tinta pe adversar si e kill 99%. ma gasesti la id mess myrydyoda

| SKuLL909 a răspuns:

Pai singura solutie e sa intri in counter...sa intri la optiuni apoi la video si sa dai openGL32 sau openGL in loc de D3D sau software

| Geo_Gheorghe_1989 a răspuns (pentru SKuLL909):

Eu cand dau sa setez pe opengl ma scoate si tot pe software ramane
poti sa ma ajuti te rog!

| RawkFX a răspuns:

La mine merge wallu

| kitra97 a răspuns:

Salut! te ajut eu
descarcati C.C.A Private Hook v2.0 si inainte de a da dublu click pe hack intra in joc si seteaza la video sa fie pe "open gl" ok acum dai dublu click pe hack si selecteaza icoana cstrike din cs-ul tau
pentru activare hack apasa tasta "insert"
Daca crezi ca nu te descurci ai si un tutorial chiar aici: https://www.youtube.com/watch?v=PqnB5QW-R5Y
Bafta!

| anonymos16 a răspuns:

Cs 1.6 pgl acolo merg

| popandau36 a răspuns:

Pentru ca cs-ul are o chestie de protectie care nu te lasa sa joci cu codurile. Trebuie ori sa iti iei cs profesional ori sa stergi protectia... cauta pe youtube : half-life launcher stopped working

| Sn2013 a răspuns:

Deci iti trebuie windous XP si dai optiuni opengl la video. Daca nu merge nici asa inseamna ca cs-ul tau nu permite codurile. P.S : Incearca sa joci fara coduri iti strica indemanarea si strici jocul altor persoane. Daca neaparat vrei cs cu coduri incearca cs raiz0. Funda?

| gamerulXDaa a răspuns:

Sall cand intri in cs ca sa poti activa un cod trebuie sa ai setat la video opengl si dupa poti intra cu cod sper ca am fost de ajutor funda?

| xzxionutxx a răspuns:

Stiu eu cum.

| xzxionutxx a răspuns:

Da-mi id-ul tau de mes!

| terleaandrei a răspuns:

Daca nu merge va trebui sa instalezi di nou jocul caci in counter parolele se schimba si trebuie ca jocul sa se adapteze

| Xray2000armandboss a răspuns:

Eu iti sugerez cs16 warzone (pa asta il am si eu si merg codurile) poftim un cod + linckul de unde poti downloada cs-ul. http://counter-strike.soft32.com/ poftim si codul http://fisierulmeu.ro/48CKZQVF7MS6/Silent-Aim-rar.html Codul se activeaza asa. 1 intri in cs 2 intri in silent aim acolo unde ai Leis exe dai pe el si apoi intri in cs, pe un sv, apesi pe insert, iei sageata de la maus si o duci unde scrie meniu - dai pe el de 2 ori si ti se deschide ceva pe mijlocul ecranului wall, aim anti grenade mai multe si apesi e unu din ele si dai pe + la fiecare P.S Funda + Vot

| IFreshRomania a răspuns:

Incearca cs gmb. pe el sigur merge;). trebuie sa downloadezi rarul il dezarhivezi si dupa downloadezi si patchul si il instalezi in folderul de cs http://www.cs-server.ro/

| wEEdONNe a răspuns:

Eu iti zici sa iti descarci Cs 1.6 normal Si eventual Codul :BadBoy este foarte usor de folosit il descarci intri in el dai Load Hack intri in cs Apesi End si intri pe Sv.

| Ionut_Laurentiu_Mitoi_1989 a răspuns:

Nu e bun cs iti zic sa-ti iei cs warzone e cel mai bun cs si merg toate codurile

| RaulAngelo a răspuns:

Iati Counter-Strike 1.6 PGL intri pe el dai la Options/Video si dai pe Renderer si setezal pe OpenGl. Funda?

| AssAssYn200 a răspuns:

Intra in cs > optiuni > video si vezi pe ce mod joci (software sau opengl). Dacă joci pe software ei bine ai descoperit problema! Seteaza-l pe opengl, daca iti da eroare urmareste cateva tutoriale pe yt despre asta ca eu habar n-am cum se rezolva asta in Windows xp.

| TICtacTPU a răspuns:

Ia-ti cs pro 2013

| Alex_Alexandru_1995_qPJq a răspuns:

Salut
sunt Alexandru
incearca sa dai:F1, F2, F3, F4, F5,F6,F7,F8,F9,F10,F11,sau F12 Ps:mie imi merge

| booholucian a răspuns:

Intra in couter-strike/optiuni/video/render/si selecteaza D3D sau OPGL conteza care iti merge mai bine la unule merge OPGL iar la altele D3D. Sper ca amfost de ajutorlaughing)

| Cruceru_Valentin_1990 a răspuns:

N-ai la placa video la pc-laptop OpenGL de aia nu merge. Ia-ti si tu una noua si o sa mearga uite un cod. Dai pe google si scrii maxim am spus dai la coduri counter strike si gasesti Leis.exe acolo descarci e un aim ff bun. Uite cum il folosesti. Il dezarhizezi(faci un folder pe desktop si pui ce contine in winrar in folder. Dupa daca vr sa nu te chinui mereu dai la standard acolo si setezi 1 la alea drawweapons mai multe flash dai la mai multe nu toate 1. Dupa deschizi cs uite niste cs care ar merge. Cs Long Horn dupa cs resurse - Counter strike 1.6 normal care vrea muschiul tau. Cs Bestial tot dupa resurse
asa si dupa ce deschizi cs-ul dai dupa pe Leis.exe etc... oricum daca nu poti sa-ti schimbi placa video mai greu gasesti coduri care sa nu mearga pe OpenGL o sa cauti foarte greu de sugerat e s-o schimbi cum am eu mie imi mergea coduri si acum nu mai merge sa setez OpenGL cauta niste cs-uri care merg coduri sa sa setezi OpenGL sa stii problema e cs-ul nu codu. Bafta la fraguri si sa stii ti-as sugera sa nu te lasi de coduri e mai distractiv decat sa te speri cand apare vreun inamic in fata ta... Eu UNU N-O SA MA LAS NICIODATA!

| BullllllsEye a răspuns:

Sfatul meu e sa nu joci cu coduri happy
Dar daca vrei sa incerci, descarca-ti Counter Strike 1.6 Lant Final. Pe asta merge orice cod.

| Maria149 a răspuns:

Salut! Tutorial pentru WallHack Cs 1.6 :
1. Intra pe http://cheats-hack-cs.blogspot.ro/......ke-16.html
2. Dai DOWNLOAD
3. Dezarhiveaza-l unde vrei
4. Deschide Cs 1.6
5. DubluClick pe codul WallHack
6. Intra pe un servar
7. Activeaza codul pe tasta F11, pentru vedere nocturna apasa tasta F12 (asta cand esti pe un servar ).
Sper ca ti-a fost de folos!

| Maria149 a răspuns:

Salut! Tutorial pentru WallHack Cs 1.6 :
1. Intra pe http://cheats-hack-cs.blogspot.ro/......ke-16.html
2. Dai DOWNLOAD
3. Dezarhiveaza-l unde vrei
4. Deschide Cs 1.6, Apoi pune din setari sistemul OpenGL!
5. DubluClick pe codul WallHack
6. Intra pe un servar
7. Activeaza codul pe tasta F11, pentru vedere nocturna apasa tasta F12 (asta cand esti pe un servar ).
Sper ca ti-a fost de folos!

| NocturnPlay a răspuns:

De ce nu pot seta opengl de la setari? pe celalalte 2 (software si d3d merge)P.S:am lant final si warzone
Imi da o eroare cand dau apply.ce pot face? altfel nu merg codurile la mine.

| Cruceru_Valentin_1990 a răspuns (pentru NocturnPlay):

N-ai la place video la pc-laptop OpenGL de aia nu merge. Ia-ti si tu una noua si o sa mearga uite un cod. Dai pe google si scrii maxim am spus dai la coduri counter strike si gasesti Leis.exe acolo descarci e un aim ff bun. Uite cum il folosesti. Il dezarhizezi(faci un folder pe desktop si pui ce contine in winrar in folder. Dupa daca vr sa nu te chinui mereu dai la standard acolo si setezi 1 la alea drawweapons mai multe flash dai la mai multe nu toate 1. Dupa deschizi cs uite niste cs care ar merge. Cs Long Horn dupa cs resurse - Counter strike 1.6 normal care vrea muschiul tau. Cs Bestial tot dupa resurse
asa si dupa ce deschizi cs-ul dai dupa pe Leis.exe etc... oricum daca nu poti sa-ti schimbi placa video mai greu gasesti coduri care sa nu mearga pe OpenGL o sa cauti foarte greu de sugerat e s-o schimbi cum am eu mie imi mergea coduri si acum nu mai merge sa setez OpenGL cauta niste cs-uri care merg coduri sa sa setezi OpenGL sa stii problema e cs-ul nu codu. Bafta la fraguri si sa stii ti-as sugera sa nu te lasi de coduri e mai distractiv decat sa te speri cand apare vreun inamic in fata ta... Eu UNU N-O SA MA LAS NICIODATA!

| Romanu_Danyy_1996 a răspuns:

Frt mie nu-mi merge niciun cod trebuie neaparat pe opengl ziceti un program care poate da pe opengl nu va mai stresati nu merge nici-un cs daca nai opengl ajutati-ma!

| YuGiOh a răspuns:

Video|Opengl
CS lant final
Badboy
Pe cs nVIDIA e4
daca vr