| Hype a întrebat:

Scuzati Categoria big grin!
Salut TPU big grin!
Vreu si eu niste jocuri frumoase pentru telefoanele ANDROID care sa fie amuzante si sa-mi capteze atentia, care va plac si voua big grin, ca de cele pe care le am m-am plictisit, Mersi
Dau FUNDA celui care imi da niste jocuri si imi plac big grin
P.S: Pe telefon am Zombie Tsunami, Subway Surf, Pou, Hill Climb Racing, Angry Birds, si altele big grin

7 răspunsuri:
| Nanami利 a răspuns:

Dumb ways e super ^^

| iuli000 a răspuns:

Incearca mechs vs alliens, ben 10 xenodrome, amazing alex, were s water (1 sau 2 sau oricare asemanator), angry birds (star wars 1sau 2, friend, rio, go, epic ), metrou surfars, cs portable, talking (tom ginger ben pierre ), temple run(1sau2),fruit ninja, Naruto luptă: Shadow lama X, hill climb racing, asphalt 8, gta(oricare), clash of clash, minion rush, my tom, hay day, candy crash ( sau orice de la king ). funda (pe toate le am si le joc )

| Deerpinaaaa a răspuns:

Pou, Egg baby, Temple run, Talking Tom, Candy crush, Subway surf, Angry birds, Dumb ways, Trollface quest, Doodle jump, Skater boy, BMX boy, Instant buttons, Funny sound effect, Eye color (Pentru editarea culorii ochilor), Pixlr Express (Pentru editat poze), Pet resque saga( Nu stiu daca am scris bine), Fruit ninja, Jetpack joyride, Cut the rope, Logo quiz, Ants smasher, Retrica, CamWow, WhatsApp, Shazam, Youtube, Facebook, Messenger, Tumblr, Instagram
Am spus multe smug. Funda? puppy dog eyes

| Hype explică (pentru Deerpinaaaa):

Salut, Mersi de raspuns, dar
As vrea sa te intreb si eu ceva big grin, tu aceste jocuri le-ai jucat?, iti plac?
Pentru ca eu, in intrebare am spus niste jocuri pe care eu le am deja, dar tu le-ai scris totusi, ceea ce ma face sa cred ca tu asta ai copiat-o de undeva si mi-ai dat si niste aplicatii inutile, asa ca nu o sa te aleg castigator big grin. Ai tratat intrebarea mea cu prea multa indiferentabig grin
Mersi de atentie big grin

| Deerpinaaaa a răspuns (pentru Hype):

Pai... Da straight face Am luat raspunsul de undeva, dar din raspunsurile mele laughing pentru ca au mai fost intrebari de genul asta si le-am raspuns la fel. Eu chiar le-am jucat si sunt dragute. Orice joc pe care il aud de curand, il descarc... pentru ca sunt curioasa sa vad cum e. Si am vazut ca tu le-ai scris deja si. nu stiu de ce, le-am mai pus inca o data. Daca nu ma crezi, uita-te in raspunsurile mele si in raspunsurile tuturor sa vezi ca eu nu am copiat raspunsul de la altcineva.

| Hype explică (pentru Deerpinaaaa):

Ok, deci sa inteleg ca ai jucat acele jocuri si ti-au palcut?

| Deerpinaaaa a răspuns (pentru Hype):

Da happy