| StarXQ a întrebat:

Scuzati categoria.De curand m-am apucat de fotbal si vreau sa stiu cum sa am sutul mai puternic. Daca stiti vreo solutie.Pentru cea mai buna solutie funda

Răspuns Câştigător
| Grimmjow69 a răspuns:

Du-te sala de forta fa 1-2 ore pe zi numai picioare, dupa ce ieside la sala dormi 2-3 ore.
Iar dupa ce te trezesti te duci pe teren sa alergi. faci cate 30-35 de ture pe seara.Dar tine minte cand alergi alearga pe varfuri asta conteaza cel mai mullt. Bafta!

3 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Ai nevoie doar de antrenament! Muschii piciorului se dezvolta in timp.

| StarXQ explică (pentru Grimmjow69):

Ce fel de antrenament?

| Grimmjow69 a răspuns (pentru StarXQ):

Du-te sala de forta fa 1-2 ore pe zi numai picioare, dupa ce ieside la sala dormi 2-3 ore.
Iar dupa ce te trezesti te duci pe teren sa alergi. faci cate 30-35 de ture pe seara.Dar tine minte cand alergi alearga pe varfuri asta conteaza cel mai mullt. Bafta!

| stelistul97 a răspuns:

Antrenament, antrenament si iar antrenament