| Thooby a întrebat:

Scuzatima nu e o intrebare dar este o reclamatie la metin2x la event ox ne-a pus antrabari cum ar fi cati ani a trait nu stiu care sau cat de lunga e barba lui Jeorgi Oasintan (nu stiu cineai asta ) sau X O risc... ce raspuns sa dau deci sefu Metin2x este un ratat fara minte si mia mai si dat ban ca am raspuns gresti pe IP lol este un ratat iar metin2x este un metin de ****

1 răspuns:
| Skay a răspuns:

Fiecare GM poate sa puna orice intrebare vrea indiferent de ce zic altii ( el organizand OX poate alege intreberile care apar sau pot intra singure ). Iar daca ti-a dat ban inseamna ca nu e un GM prea bun. Uite motivele pentru ban : injurii Staff; dat drept GM; furt de cont; hack. Astea ar fi principalele motive. Pentru ce ai facut tu trebuia sa iti dea maxim mute 24 ore. In concluzie incearca sa joci si tu pe un alt server, din moment ce pe acesta GM profita de putere big grin.