| fluturascolorat a întrebat:

SCUZE DE CATEGORIE:Buna TPU, acum ceva timp am jucat un joc pe Pc dar nu mai stiu cum se numeste.Stiu ca la inceputul jocului era o secventa(el era pe o masa de operatie si vedea numai lampa de la sala de operatie) apoi cand incepe jocul tu trebuie sa intriii intr-o cladirea abandonata si trebuie sa il impusti pe acel "psihopat" si il gasesti pe acoperisul cladirii, partea a doua din joc e atunci cand esti intr-un elicopter cu niste soldati, coborati din elicopter si intrati tot intr-o ladire parasita insa gardul e inchis si numai tu poti intra in cladire.Atunci cand gasesti o maneta ca sa deschizi gardul si ajungi la gard vezi ca toti soldatii sunt morti si iti apara un filmulet( o explozie si o fata iesind din flacarile alea) atat imi apuc aminte din el.Stie cineva cum se numeste jocul?

Răspuns Câştigător
| valentin1997 a răspuns:

Jocul se numeste F.E.A.R, funda!

| fluturascolorat explică (pentru valentin1997):

Nu imi apare sa iti dau funda pentru esti junior, scuze dar mersi mult :*

| hunterr a răspuns (pentru fluturascolorat):

Chiar te rog sa incerci acest joc.Eu in general nu sunt atar de shootere dar asta mi-a palcut enorm.L-am terminat de 3 ori singur si de 2 ori impreuna cu un amic.In plusd ti-am zis ca e jocul vechi, e de prin 2000 jocul, ocupa foarte putin, il downloadezi imediat de pe net! Iti garantez ca daca esti pasionata de shootere nu are cum sa nu iti placa acest joc!

| fluturascolorat explică (pentru hunterr):

happy ok

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce legatura are jocul asta cu Dragoste si sex?

Răspuns utilizator avertizat
| hunterr a răspuns:

Incearca si Return to Castle wolfenstein! Esti intr-o inchisoare nazista, apoi vine unu sa iti dea de mancare, intra in celula apoi il omori pe ala ii furi pistolul si mergi sa impusti nazisti care fac fel de fel de experimente si chiar la inceput e unu pe masa de operatie si face un doctor experimente pe el! E vechi jocul dar e super tare! Tot sa ai manete cu care deschizi usi, intalnesti tot felul de mutanti in urma experimentelor, intalnesti roboti etc si locatiile sunt foarte vaste! Te imputi si pe pamant si subteran si in castele si in biserici si in padure si in baze militare si pe niste ruine si acvatic si pe zapada.Este un joc foarte complex! Plus ca intalnesti fel de fel de personaje, del a simplii soldati, pana la mumii, ultra roboti, si opameni modificati in laborator care trag cu curent! Daca o sa joci acest joc te astept sa imi spui cum ti se pare!

| fluturascolorat explică (pentru hunterr):

Mersi pentru sugestie :*