| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste urmatorul joc cu impuscaturi: jocul este cu un soldat in desert care are un coleg cu el. Un elicopter te lasa in desert, apoi soldatul merge putin pana da de un zid inalt cu o poarta mare si o baraca langa poarta. Intri pe usa acelei baraci in interiorul cladirii si acolo sunt multi soldati talibani inamici. Iei munitie, distrugi masini, omori soldati si asa mai departe. Apoi a doua misiune este in interiorul unei unitati de cercetare sau laborator pazite de acei talibani.
Isi aduce cineva aminte cum se numeste acest joc? Este destul de vechi, dinainte de 2004.

2 răspunsuri:
| Docolin_Cătălin_2000 a răspuns:

Eu cred ca te referi la Desert Storm
https://www.youtube.com/watch?v=3xKltv8GaTo

| RazvanFlorea1993 a răspuns (pentru Docolin_Cătălin_2000):

Nu este Desert Storm.
Jocul cautat are o grafica mult mai proasta si invechita.