| MariusDeejay a întrebat:

Se face banii cu acest magazin oline : http://www.ssshoesss.ro/? ref=1xxvivfz haine si adidasii originali Adidas, Dolce Gabbana, Gucci, Nike, Prada, Puma sau e vrajeala?

2 răspunsuri:
| FuckOff a răspuns:

Este putin probabil sa fie ceva in regula, de obice ofertele de pe net dau teapa, nu te sfatuiesc sa incerci

| VinoVat a răspuns:

Este o vrajeala totala cu ei...am avut bani pe cont si m-am trezit acum fara nici un ban, aveam 0, 05 lei in cont si mi-au sters toti banii oh go on