| cracklf97 a întrebat:

Se intampla ceva dava modez xbox 360 slim cu kinect,si ce se poate intampla, se strica de tot sau numai pot sa ma joc multiplayer.

4 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Dacă dai la cineva care nu se pricepe la modare, ţi-l poate strica. Dacă totuşi îl modezi şi intrii pe Xbox Live te banează.

| N3GAT1V3 a răspuns:

Daca til modezi si intri pe xbox live poti sa iti ban sau poate sa iti apara RROD(Red Ring Of Death) adica nu o sa iti mai mearga si nu o sa mai ai garantie fiindca ti l-ai modat

| cracklf97 explică (pentru N3GAT1V3):

RROD nu este eroarea aia care iti apare cu rosu la butonul de aprindere? Si stiu ca asta apare numai la phat nu si la slim

| N3GAT1V3 a răspuns (pentru cracklf97):

Nu neaparat RROD apare la xbox atunci cand se supraincalzeste si nu stiu daca apare si la slim pentru ca si eu am xbox slim dar nu am la cine sa il modez si nu pot sa vad daca se supraincalzeste ca nu am jocuri dar din cate am vazut pe net cica slim nu se mai supraincalzeste eu zic sa ti-l modezi dar iti asumi un risc pentru ca vei pierde garantia daca il modezi

Succes!